Böcek İlaçlama Fiyat Sorunsalı

Bir önceki yazımızda bahsettiğimiz böcek ilaçlama firmalarındaki genel yanlışlardan ilki olan fiyat farklılıkları ve neye göre belirlendiğine ve kriterlerin neler olması gerektiğine değinelim istedik.

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler sonucunda net bir şekilde söyleyebiliriz ki böcek ilaçlama piyasasındaki fiyatlandırma tam bir underground dediğimiz karaborsa fiyatlandırması gibi. Bu fiyat politikasını açarsak merdiven altı firmaların bilmedikleri yani konusunda uzman olmadıkları bir piyasa için doğru fiyatlandırmayı beklemekte pek doğru değil. Örneğin, pire ilaçlama fiyatı bir depo için 100 tl fiyat verilebilirken aynı tip böcek ilaçlama uygulaması yapılacak bir ev için 150 tl fiyatlanmasında nasıl bir korelasyon olabilir? Oysa ki her böcek türüne mesela pireye ayrı ilaçlama tekniği ayrı ilaç ve özel ilaçlama motorlarıyla uygulama yapılırken, hamam böceği için farklı bir ilaç farklı bir böcek ilaçlama tekniği, farklı bir ekipman ve bunların sonucunda haliyle farklı bir fiyat ortaya çıkmaktadır.

Bu nedenledir ki müşterilerimizin çoğu birçok firma ile görüştüklerini ve her firmanın farklı fiyat önerdiklerinden bahsetmektedirler. En ilaçlama olarak öncelikle sorununuzun kaynağını bulmaya çalışarak diğer firmaların vermediği bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Böceklerin nasıl oluşabileceğini, nasıl yok edileceğini hangi yöntemlerin uygulanmasının daha doğru olacağını ekibimiz tarafından sizlere aktarırken, bulunduğunuz ortama göre keşif yaptıktan sonra fiyatlarımızı sunuyoruz. Çünkü müşterilerimize doğru bilgi vermenin bizlere pozitif geri dönüşleri olduğunu tecrübe ettik, etmeye de devam edeceğiz.

Lütfen siz de kaliteli böcek ilaçlama hizmeti alabilmek adına yapacağınız araştırmalarda bulunduğunuz yerin hangi ilaç ve yöntemler ile yapılacağı bilgisinin sizinle paylaşılmasını isteyin. Sağlık bakanlığı onaylı böcek ilaçlama firmamız sadece bu bilgileri değil, ilaçlama sonrasında yapılması gereken tüm bilgileri sizlere aktararak 16 yıllık tecrübemizi sizlere aktarmaktan mutluluk duyacağız.