Haşere İlaçlama Hizmeti

Haşerelerin hayatlarımızda çeşitli görevleri olsalar da biz insanlar için yararlarından çok verdikleri görüntü kirliliği, böceklere karşı hassasiyet, kaşıntı gibi etkilerinden söz etmek mümkün. İstanbul da haşere ilaçlama hizmeti veren bir çok firma olduğunu biliyoruz. Ama gerçekten güvenilir haşere ilaçlama firmasını seçerken dikkat etmemiz gereken neler diye göz atarsak ilk önceliğin firmanın sağlık bakanlığından gerekli izin belgelerini alması ve sağlık bakanlığı onaylı haşere ilaçlama firması olduğunu belgeleyebilmesi gerekmektedir. Yine bu ilgili yönetmelikler doğrultusunda, kullanılacak ilaçların ve ekipmanların da sağlık bakanlığının izin verdiği şekilde olması aranılacak ilk kriterlerden.

Peki sizce sadece yönetmeliklerin gerektirdikleri, izin verilen ekipmanlar ve ilaçlar işin tam hakkıyla yapıldığı anlamına gelir mi? Bizce gelmez. Peki biz İstanbul da kaliteli haşere ilaçlama hizmeti için neler yapıyoruz?

En ilaçlama olarak işe giren yeni personelimize haşere ilaçlamanın inceliklerini anlattıktan sonra, müşteri ile nasıl iletişim kurulacağı, gerekli bilgilerin nasıl aktarılması gerektiği ve haşere ilaçlama hizmetini icra ederken müşterilerimize kalite algısını en üst seviyede nasıl hissettireceklerini öğretiyoruz.

İstanbul Avrupa haşere ilaçlama firması veya benzer şekilde İstanbul Anadolu yakası haşere ilaçlama firması dendiğinde akla ilk biz gelmek istiyoruz. Sizlerin haşere ilaçlamasını alelade yapan firmalar ile tecrübe etmek istemediğiniz sonuçları almanızı istemiyoruz. Çünkü her gün xxx ilaçlama firmasını aramıştım gelip uygulama yaptılar ama haşereler ölmedi diye birçok telefon alıyoruz. Oysa biz artan memnun müşteri portföyümüzün yaptığımız haşere ilaçlamasının kalitesiyle doğrudan ilintili olduğunu biliyoruz.

Siz de haşereler ile çok büyük problemler yaşamadan önlem almak için işini en iyi yapan En ilaçlamaya bırakmak isterseniz bizlere 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.