Böcek İlaçlama İstanbul Fiyat

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul da imkanların çok olduğunu biliyoruz. İmkanların çok olması beraberinde rekabeti ve bol seçenek anlamına gelir. Fakat bazen imkanın çok olması aynı zamanda kaliteyi düşürebilir. Böcek ilaçlama piyasası son yıllarda maalesef bu kalite düşüklüğüne tanıklık ediyor. İstanbul da böcek ilaçlama firmaları genelde merdiven altı, bu işi kulaktan dolma bilgilerle veya bir ilaçlama firmasında bir kaç ay çalıştıktan sonra kendi imkanlarıyla yapmaya çalışan kişilerle dolu. Çoğu ilaçlama firması diye kendisini tanıtan insanların maliyeye bile kayıtlarının olmadığını bu konuda herhangi bir izin veya sertifika almadığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Böcek ilaçlama çok ciddi bir iştir. İnsanların sağlıklarını ilaçlama firmalarına emanet ettiklerini düşünürsek, bu konunun ciddiyeti su götürmez bir gerçektir. İlaçlama yöntemleri, olması gereken ekipmanlar ve ilaçlama sonrasında ne yapılması gerektiği gibi temel bilgilere haiz olmak gerekmektedir. Kendimize bu konuda çok güveniyoruz. Çünkü İstanbul’un herhangi bir ilçesinde böcek ilaçlama dendiği zaman akla ilk gelen firma olmak bize gurur veriyor.Peki biz bunun için nelere dikkat ettik?

İlk olarak böcek ilaçlamanın ciddiyetinden bahsetmiştik fakat İstanbul’da böcek ilaçlama daha da zor bir süreçtir. Çünkü İstanbul’un tamamına böcek ilaçlama servisi verebilmek için, hizmet ağının geniş ve rotasyonlu olması gerekir. Bu nedenle En ilaçlama olarak böcek ilaçlama hizmetimiz İstanbul da 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Uzman biosidal ürün uygulama ekibi ve işe başlamadan önce eğitimlerden geçmektedir. Verilen eğitimlerde ürün uygulama metodolojileri ile müşteriye davranış biçimleri de yer almaktadır.

İstanbul böcek ilaçlama firmaları her mekana ve semte göre farklı fiyat belirleyerek, böcek ilaçlama piyasasında yanlış bir algının oluşmasına neden olmuştur. Yaşadığımız canlı bir örnek verirsek bir çocuk yuvasını ilaçlarken böcek ilaçlama sözleşmesinin yenilenme döneminde yapılan ihalede verdiğimiz fiyatın %70 altını veren bir firma ihaleyi kazandı. İnanın 2000 metrekarelik alanı damacana su doldurarak sıksanız maliyeti bile daha fazla olacaktır. Buna benzer bir süre kirli bilgi ve pazarlama taktiği adı altında yapılan yanlış yorumlarla ilaçlama piyasasının kalite algısı gün be gün değişmektedir.

Fiyat performans olarak bakarsak çok net bir örnekle buradaki gerçeği sizlerin görmesini istiyoruz. Her gün en az 2 yeni müşterimiz bizlere daha önce X firmasından 3 4 kere böcek ilaçlama yaptırdığını fakat halen bir çözüm olmadığını iletiyor. En ilaçlama olarak 7/24 sınırsız hizmetimiz ve anında müşteri ile olan iletişimimiz bizi farklı kılan en etkin özelliklerden. 

İstanbul’da kaliteli hizmet veren bir böcek ilaçlama firması arıyorsanız En ilaçlama 7/ yanı başınızda. Haydi sizde iletişim formundaki numaralardan arayarak veya formu doldurarak sorununuz hakkında acil destek alabilirsiniz.