Böcek İlaçlama Avcılar

En ilaçlama İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi Avcılarda da böcek ilaçlama hizmetini 7/24 vermektedir. Avcılarda bir çok ilaçlama servisi bulunmaktadır ama birçoğunun sağlık bakanlığı onaylı olmadığını biliyoruz. İstanbul’un kalabalık nüfusunu barındıran Avcılar ilçesinde başlıca bulunan haşereler pire, akrep, fare, hamam böceği, tahta kurusu gibi böcekler görülebilmektedir. Sizin de bildiğiniz gibi böcek ilaçlama sağlık bakanlığı onaylı firmalar tarafından yapılmadığı takdirde halk sağlığını etkileyecek sonuçlar doğurabilmektedir. Sağlık bakanlığı onayı olan ilaçların kullanılması ve ekiplerin bu konudaki eğitimleri de oldukça önemlidir.

En ilaçlama olarak Avcılarda böcek ilaçlama yapan firmalardan farkımızı, ekiplerimize verdiğimiz eğitimler, kullandığımız ekipmanlar, ilaçlarımızın sağlık bakanlığı onayı olmasının yanında en önemlisi bizi her semtte olduğu gibi Avcılarda da En yapan özelliğimiz müşterimize verdiğimiz değerdir.

Müşterilerimizin isteklerini anketler ile analiz ettirerek sizin adınıza ne istediğinizi önceden tahmin etmeye çalışıyoruz. Böcek ilaçlama sektöründe ise müthiş bir güven kaybı olduğu görülmekte. Avcılar için yapılan çalışmalarda müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerin hepsi olumlu. Sitemizdeki bizi arayın formunu dolduran müşterilerimize 2 dk içinde cevap verdiğimizi biliyor muydunuz? Bu da böcek ilaçlama sektöründe bizi en hızlı ilaçlama firması yapar. Dahası ekiplerimizin müşterimize gidiş sürelerini oldukça kısalttık. Doğru orantılı olarak hakkımızda yer alan %93’lük müşteri memnuniyetini de bu verilerle elde ettik. Avcılar semtimizin birçok mahalle ve sokağında bina, restoran, ev, işyeri, ofis, atölye, market gibi yerlerde böcek ilaçlama uygulaması yaptık ve her birinde başarıya ulaştık. Avcılarda en çok hizmet verdiğimiz mahallelerin arasında, Ambarlı, Avcılar Cihangir mahallesi, Denizköşkler, Firüzköy, Gümüşpala, Mustafakemalpaşa, Tahtakale, Yeşilkent ve Üniversite mahalleleri yer almaktadır.

Avcılar da kaliteli hizmet veren bir böcek ilaçlama firması arıyorsanız En ilaçlama 7/24 yanı başınızda. Şimdi sizde iletişim formundaki numaralardan arayarak veya formu doldurarak sorununuz hakkında acil destek alabilirsiniz.