Image module

Böcekler ile mücadele artık günümüzde her yerde karşımıza çıkmaktadır. Böcekler doğa için yararlı olsalar ve her birinin ayrı ayrı görevleri olsa da, bulunduğumuz ortamlarda karşılaşmak istemediğimiz canlılardır. Bu nedenle günümüzde profesyonel böcek ilaçlama hizmetinin önemi gittikçe artmıştır. Fakat mevcut piyasa koşullarında, böcek ilaçlama firması diye kendisini tanıtan pek çok kişi, kurumsal bir kimlik ile değil, kulaktan dolma bilgiler ile merdiven altı uygulamalar ve ekipmanla, böcek ilaçlama işinin kalitesini düşürdüğünün bilincindeyiz.

Oysa ki böcek ilaçlama yaptıracak müşterilerimizin uygulama yaptırmadan önce hangi ilaçlama yönteminin kullanılacağı, hangi ilaçlar ile böceğe müdahele edileceği ve böcek ilaçlama firmasının gerekli ve yeter koşulları sağladığını sorgulaması gerekmektedir. Hadi gelin birazcık gerçekten garantili ve kaliteli bir böcek ilaçlama uygulaması yaptırırken, asgari gerek ve yeter koşullar için nelere dikkat etmeliyiz onları inceleyelim.

İlk olarak böcek ilaçlama yaparken etkili ve kesin çözüm odaklı yöntemlerin nasıl karar verildiğine bir bakalım.

Böcekler genellikle gıda artıklarından, lağımlardan, çöplerden yada doğadaki bitkilerden gelirler veya oluşurlar. Burada bir genelleme yapmak istedik çünkü tahta kurusu için biz hiçbir şey yapmadık dediğinizi duyar gibiyiz. Tabi ki aldığımız bir eşyadan, evimizde taşıdığımız bir koliden bile böcekleri bulunduğumuz yerlere taşımak mümkün. Böceklerin oluşması daha çok nemli ve sıcak havalarda olmakla beraber, birbirini tetikleyen birçok faktörün bir araya gelmesiyle de oluşabilmektedir. Örneğin yeni aldığımız bir bazanın ahşap başlığında bir kaç ay sonra toz piresi, veya dışarıda sevdiğimiz bir kedi ile taşıdığımız pireler, veya buzdolabı arkasına dökülen ekmek kırıntılarının oluşturduğu hamam böcekleri gibi birçok örnek verilebilir.

Peki böceklerden kurtulmak için doğru yöntem nedir birde ona göz atalım.

Öncelikle yapılacak mekanın konumu var olan böceğin cinsi ve yoğunluğu nasıl ilaçlama yapılacağını belirleyen temel faktörlerdir. Ayrıca evimizde eğer bebeklerimiz var ise bunun için de ayrı bir ilaçlama metodu  ile kokusuz böcek ilaçlama yada jel ilaçlama ile kesin çözüme varılabilmektedir. Böceğin yoğun olduğu yerlerde örneğin restoran mutfaklarında periyodik olarak ilaçlamanın yapılması olmazsa olmaz koşuldur. Periyodik ilaçlama mekanı dezenfekte altında tutarak müşterilere daha temiz bir hizmet anlayışı olanağı sağlayacaktır.

Her mekana ve mekanlarda bulunan böcek cinslerine göre böcek ilaçlama türleri farklılık arz edeceğinden her yere aynı yöntem ve aynı ilaçlama malzemeleri ile böcek ilaçlama uygulaması gerçekleştirmek işin doğasına tamamen aykırıdır.

Bizde En ilaçlama olarak İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ’ın tüm semt ve ilçelerinde 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Bunun için bizleri bilgi formunda yazan telefonlardan arayabilir veya formu doldurarak en hızlı şekilde bizlerden bilgi alabilirsiniz

Böcek ilaçlama fiyatları yapılacak uygulamanın türüne, kullanılan ilaç miktarına bağlı olduğu için tek bir fiyat uygulaması yanlıştır. Bu bağlamda tek fiyat verebilen firmaların müşterilerimize doğru bilgileri aktarmadan, maalesef vur kaç taktiği ile en ufak bir şikayeti dikkate almadan yapılan uygulamalardır.

Çünkü böcek ilaçlama işi, sadece uygulamanın yapıldığı an ile biten değil, takip edilmesi gereken, ilaçlama akıbetinin müşteriye sorulması ve memnuniyet ile yüzde yüz orantılı bir hizmet işidir.

En ilaçlama olarak diğer firmalara nazaren hiçbir sosyal medya mecrasında, facebook instagram veya şikayet var gibi müşterilerimizin rahatça ulaşabileceği alanlarda tek bir şikayet kaydımız bulunmamaktadır. Bu nedenle böcek ilaçlama da kaliteli hizmetin öncüsüyüz demekten çekinmiyoruz.

Sizlerde ekonomik ve kaliteli böcek ilaçlama hizmeti almak için formumuzu doldurarak veya iletişim numaralarından 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

En ilaçlama olarak hangi ilaçların kullanıldığını kısaca anlatmaya çalışalım. Tüm ilaçlarımız sağlık bakanlığının onayladığı ilaçlar olup, ilaçlamanın şiddetine göre kokulu, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, yem ilaçlama, buharlı ilaçlama, ilaçlama arabaları ile bahçe ve tarla ilaçlamaları, depo ve fabrikalara özel sisleme makineleri ile hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman personelimiz, ilaçlama elbiseleri, ilaçlama tekniğine özel maskeleri ve ekipman aracıyla, böcek ilaçlama sektöründe en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kullandığımız ilaçlar ile müşterilerimizin sağlığına son derece dikkat ederken çalışanlarımız için son derece önemli olan maskelerini de özel olarak tasarlıyoruz.

Piyasada yer alan, her ne sorununuz olursa olsun aynı ilaçlama makinasını, aynı yöntemi ve aynı ilaçları kullanarak yapılacak uygulamalardan kaçınınız.

En ilaçlama olarak, işin ciddiyetinin son derece farkında ve gerekli tüm tedbirleri alıp müşterilerimize böcek ilaçlama sonrasında da yapılması gerekenleri aktararak, gerçek bir müşteri deneyimi sunmayı sizlere vaad ediyoruz

Böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama yaparken her ne kadar kullanılan teknik, ilaçlar  yapılan ön inceleme önemli olsa da En ilaçlamayı diğer firmalardan ayıran en önemli özellik müşterilerimize verdiğimiz değerdir. Sizlerin ilaçlama sonrası verdiğiniz geri bildirimleri kendimizi geliştirmek için birer yol haritası olarak görüyoruz.

Müşterilerimizin hayatlarına değer katıp doğru bilgiler ile haftada 7 gün 24 saat sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Böcek ilaçlamada verilen hizmetin aynısı Haşere ilaçlama alanında sizlere verilmektedir. Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarımız ile dilediğiniz zaman jel, kokulu, kokusuz ilaçlar yapılabilmektedir. Buradaki en önemli detay haşere ilaçlama yapılacak mekanda haşerelerin çok fazla üremelerini beklemeden anında müdahale edebilmektir. Örneğin Hamam böceği bir yılda 2000 adet yavrulama yapabildiği gibi asla yumurtalarını toplu halde bırakmaz. Bulunduğu alanda dağınık yerlere bırakacağı bu larvalar sizleri zor durumda bırakabilir. İşte haşere ilaçlama yapılacak yerde sorunun bu denli büyümesini beklemeden En ilaçlamaya bilgi formundaki telefonlardan ulaşır veya formu doldurursanız sizlerin haşere sorununa kalıcı çözümler sunarız. Bu çözümleri sunarken yanlış ve hatalı bilgilendirmeden kaçınır, sizlerin yeni müşterilerimize vereceğiniz referansları çok önemseriz.

Hemen Bize Ulaşın