10 Yıldır Kaliteli ve Profesyonel
Hizmet Veriyoruz

En İlaçlama, İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli’nin tüm semt ve ilçelerindeki hizmet ağı ve kalitesiyle, 10 yılı aşkın süredir haşere İlaçlama alanında hizmet vermektedir.

En ilaçlama, 2007 yılında haşere ilaçlama hakkında profesyonel bilgi ve eğitime sahip uzman kadrosu ile İstanbul Merter’de kurulan Firmamız, İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli illerinde birçok hastane, çocuk yuvası, restoran, yemekhane, bahçe, site, fabrika, havuz, çiftlik, ve daha bir çok kapalı – açık alana ilaçlama hizmeti sundu. Haşere ile mücadelede çağın gerektirdiği yenilikleri yakalamayı ilke edinen En ilaçlama, modern hizmetleri, sertifikalı personelleri ile müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaya devam edecektir.

Türkiyenin İlaçlama sektöründe hizmet veren en iyi firması olmak.

Müşterilerimize en güvenilir, kaliteli, modern, güler yüzlü, sonuç odaklı hizmeti verirken, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak hizmet sektörüne değer katmak.

Sizlere En İyi İlaçlama Hizmetini
Vermek İçin Burdayız

En ilaçlama,2007 yılından bu yana Haşere ile mücadelede çağın gerektirdiği yenilikleri yakalamayı ilke edinen, modern hizmetleri, uzman personelleri ile müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti veren ilaçlama şirketidir.

Kaliteli Hizmet
87%
Müşteri Memnuniyeti
90%
Profesyonel Ekip
82%